62Kişi Şuanda Sohbet Ediyor

Hemen Sohbete Başlayın, Yeni Arkadaşlar Edinin...

BLOG : seslipiyasa Sesli chat giriş yardım

seslipiyasa Sesli chat giriş yardım

seslipiyasa Sesli chat giriş yardım

Seslielif sohbet kanalı deyerli arkadaşlar sohbetiz Sesli chat giriş yardım sizle daha güzelikler vermeye devam edilmektedir
Sesli chat sitelerine ilk defa giriş yapacak olan misafirlerimize kısaca sorunsuz olarak sohbet odalarına giriş yapmalarına yardımcı olması amacı ile bu makaleyi yazma gereği hissettik.
Sesli chat giriş yardımı içerikli makalemizde sizlere yazımsal ve videolu olarak seslichat sitesine giriş nasıl yapılır ve giriş yapılamamasına sebep olan eksiklikleri belirteceğiz.
İlk olarak sesli sohbet sitesine sağlıklı bir giriş yapmak için,internet Explorer ile giriş yapmalısınız!Diğer chrome,mozilla vs gibi tarayıcılarda sorun yaşayabilirsiniz.Şimdi sırası ile sorunsuz bir şekilde sesli sohbet sitelerine giriş yapmayı şıklar halinde sıralayalım.
a) Yukarıda bahsettiğimiz üzere,giriş yapmak istediğimiz seslisohbet sitesini İnternet Explorer tarayıcımız ile açalım.
b) Sesli site ana sayfasına giriş yaptıkdan sonra karşımıza altda ki resimde görüldüğü gibi login ( Giriş ) kısmından misafir giriş seçeneği altında,siteye giriş yapmak istediğimiz rumuzumuzu yazıyoruz ve giriş yap butonuna tıklayıp sistemin sohbet odalarına yönlendirmesini bekliyoruz.

02 Mar 2017 1071 Görüntüleme

0 YORUM YAPILDI

Gönder